Atatürk Tişörtleri

Atatürk Tişörtleri İstemiş Olduğunuz Tasarım ile 2 iş Gününde Teslim Edilir.

 

% 100 Pamuk 30/1 Suprem Open end

105 Gram, 125 Gram ve 145 Gram Alternatif

Sıfır Yaka Ve V Yaka Alternatif

Karma Renk Taraftar Kombineli Üretim İmkanı

T-Shirt Renk Alternatifleri

Beyaz, Kırmızı, Sarı, A.Yeşil, Haki, S.Mavi, Lacivert, Turuncu, Gri Melanj, A.Mavi, Siyah

S – M – L – XL Ve Çocuk Beden Ölçüleri

Serigrafi Baskı, Emprime Baskı, Nakış, Digital Transfer Ve Şeker Transfer Baskı Alternatifi

Ürünlerimiz stoklu olup, stoğu tükenmiş olan ürünlere imalat programı yapılarak gün verilir.

 

105 Gram T-Shirt Sadece Beyaz Renk Bulunmaktadır.

Erkek;
- Kapşonlu (Kapüşonlu)
- Basic Sıfır Yaka Tişört
- V Yaka
- Uzun Kollu
- Kısa Kollu ve
- Kolsuz,


Bayan;
- Kapşonlu (Kapüşonlu)
- Basic Yakalı (Açık ve Kapalı Yaka)
- Kısa Kollu
- Uzun Kollu
- Racer Back ve
- Askılı,

Çocuk;
- Erkek Çocuk Kısa Kol Tişört
- Kız Çocuk Kısa Kol Tişört

 

ATATÜRK BASKILI TİŞÖRTLER

 

Son zamanların modaları arasındaki baskı tişörtlerin farklı çeşitleri ve modelleri gün geçtikçe çoğalıyor. İstediğiniz baskının tişörtünü ister hazır şekilde alabilme ister de kendiniz yaptırabilme ve hatta tasarlayabilme imkânına da sahipsiniz. Her türlü kumaş çeşidinden de isteğiniz ve seçiminize göre kullanmanız mümkün.

Örneğin bir penye tişört istiyorsanız bunun siparişini vererek istediğiniz zaman bu tişörte en uygun fiyat ve fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Penye tişörtlerin de sık tercih edildiği şu günlerde ise bu kumaşı seçmeniz pek çok kişi tarafından önerilecektir. Kumaş ve baskı modelinde tamamen özgür olacağınız bir dünyaya kapılarınızı sonuna kadar açtığınız da siz de gayet mutlu bir alışveriş yapmış olacaksınız.

Baskı modelleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi de Atatürk tişörtleri oluyor. Çoğu kimsenin Atatürk baskılı bir tişört en çok istediği şeylerden biridir. Ancak bunun için doğru yer ve zamanı bekliyor olabilir. En sağlam en sağlıklı en uygun ve fırsatlarla dolu bir baskı tişört için kısa bir alışveriş turu veya bir araştırma yapmak yeterli olabilir.

Son zamanlardaki duyumlardan biri olan baskı tişörtlerdeki kanser tehdidi ise yeterli önlemler alınarak ve sağlık koşullarına uygun şekildir daha çok doğal malzemelerle üretilen tişörtler ve baskıları diğer baskı tişörtlere göre daha pahalı olabiliyor. Ancak bu tişörtler hem daha dayanıklı hem de daha sağlıklı olduğu için diğerlerine göre tercih edilmesi gereken ürünlerdir. Unutulmamalıdır ki sağlıklı ve kaliteli ürün kimseyi pişman etmez.

Ama alacağınız ucuz ve sıradan bir ürün ilerde size hem sağlık açısından hem de mali açıdan oldukça ciddi zararlar verebilir. Bu yüzden baskı tişört alırken de bu koşulları dikkate almakta büyük fayda var. Bu koşullara uyan markalardan biri olan lacoste tişört ise rahatlıkla kullanılabilir. Atatürk baskılı tişörtlerde ise yine pek çok çeşit içinden seçim yapabilirsiniz.

Kendi zevk ve tercihlerinize uygun olan tişörtü bulduğunuzda sağlık, hijyen ve kalite koşullarını da unutmayarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız tişört ile kullandığınız her alanda, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekecek ve bir ilgi odağına dönüşeceksiniz. Ayrıca da kalite standartları yüksek olan Atatürk baskılı tişörtünüzü uzun süreler için rahatlıkla kullanacaksınız.

Bu kadar avantaj ve fırsat sonunda ise yapacağınız toplu alışverişlerde tabiki pek çok fırsat ve indirimle de karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınıza ve çevrenizdeki herkese rahatlıkla önerebileceğiniz bu tişörtlerle yeni bir moda akımına kapılacaksınız. Her alışverişinizde mutluluk verecek olan bu baskılı tişörtleri kendiniz için tasarlanmış ürünler gibi düşünebilirsiniz. Her yaşa her bedene ve her zevke uygun baskı tişörtler karakter tipinizi de ortaya koyacaktır.

 

Her alışverişin sonunda pişmanlık ve sinir yerine mutluluk ve huzurla evinize döndüğünüzde yeni tişörtünüz sizin için farklı anlamlar ifade etmeye başlayacaktır. Fiyatlar için ise şöyle düşünebilirsiniz; girdiğiniz sıradan bir mağazadan alacağınız sıradan iki tişört yerine kaliteli bir yerden alacağınız bir tişört size ileriki zamanlarda daha büyük bir mutluluk verecek ve daha karlı çıkacaksınız.

Geç yıpranan, her zaman yeni gibi duran, sağlık koşullarına uygun ve doğal olarak üretilmiş baskılı tişörtünüz sizin için en sevdikleriniz arasına girecektir. Her açıdan size fayda sağlayacak ve mutluluk verecektir. Bu yüzden tişört seçimi yaparken de yeterli bir bilgiye sahip olmak gereklidir. Atatürk baskılı tişörtünüzle hem görüş ve fikrinizi ortaya koyacak hem de kaliteyi pek çok avantajla üzerinize giyeceksiniz. Seçiminizden pişman olmamak için tüm bunları dikkate alıp iyi bir alışveriş yapmalısınız.

 

ATATÜRK BASKILI TİŞÖRTLERİ

 

Günümüzün yeni moda trendlerinden biri olan baskılı tişörtler, yeni modelleriyle ve şekilleriyle vitrinlerde yer bulmaya devam ediyor. Baskıların farkları, şekil ve desenleri kullanan kişinin karakteristik özelliklerini de yansıttığından dolayı çok fazla tercih edilmeye başladı. Bu yüzden talebi ve üretimi de çoğaldı. İnsanların farklı baskılarla üretilen tişörtlere olan ilgisi de yeni bir moda akımının başlamasına öncülük etti. Özellikle kaliteli kumaşlar ve rahatlıklarından dolayı baskı tişörtlerde penye daha çok kullanılır oldu. Penye tişört kullanımı hem rahat hem hafif hem de şık bir görünüme sahip olduğu için artmaya başladı. Böyle oluncada penye tişörtler yeni baskılarıyla birlikte piyasada hızla rekabete girmeye başladı.

 

Baskı tişört modasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de Atatürk tişörtleri oluyor. Hem görüşünü ortaya koymak hem Atatürk sevgilerini tişörtleriyle de göstermek isteyenler bu Atatürk baskılı tişörtlere yöneliyor.

 

Kaliteyi, uygun fiyatı ve istedikleri türdeki baskıyı bir arada isteyenler ise Lacoste tişört kullanmak için yarışıyor. Tişörtlerin kalitesi görünüşü, şıklığı, rahatlığı ve güzelliği sayesinde oldukça fazla ilgi görüyor. Atatürk baskılı tişörtlerin ise baskıları yine oldukça fazla çeşitliliğe, renge ve tarza sahiptir. Renk, tarz, şekil, ölçü v. s oldukça önemli şeyler elbette, ama bunların yanında sağlıklı ve doğal olması da gerekiyor.

 

Özellikle baskılı tişörtler, üzerlerindeki boyalar, kimyasallar ve renklendiriciler yüzünden kanser saçtığı söylentisiyle alıcıyı düşündürüyor. Bu yüzden bu tür baskılı tişörtlerin doğal renklendiriciler ve kumaşlarla kullanılması insan sağlığı açısından oldukça büyük bir önem taşıyor. Bu yüzden de özellikle bu tür tişörtlerde kaliteye ve doğallığa önem verilmelidir. İlerde karşılaşılacak sorunlar, çıkacak hastalıklar ve diğer olumsuzluklar göz önüne alınmalıdır. Bu yüzden alınacak tişörtlerde kalite ve doğallık aranmalıdır. Ucuz ve kalitesiz bir tişörtün çıkaracağı sorunlar ise kaliteli ama pahalı bir tişörtle arasındaki farktan çok daha fazla zarara uğratacaktır.

 

Alacağınız baskılı tişörtlerde aramanız gereken en önemli özellik kalite ve doğallık olduğunda hem kolay eskimeyen, her zaman yeni gibi duran ve sağlıkla giyebileceğiniz bir tişörte sahip olursunuz. Aynı zamanda Atatürk baskılı tişörtünüz sayesinde girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Her zaman ilgileri çeken bu Atatürk baskılı tişörtler sayesinde hem şık hem sade hem de karakterinizi yansıtan tişört giymiş olacaksınız.

 

Baskılı tişört modasına uymak ve görünümünüze yeni bir tarz kazandırmak için mutlaka bir baskılı tişörtü gardırobunuzda bulundurmalısınız. Spor görünümlü ve yaz aylarının vazgeçilmezi tişörtlerle yeni bir tarz gösterisinde bulunabilirsiniz. Pek çok faaliyette ve ortamda kullanabileceğiniz Atatürk baskılı ve diğer baskı türündeki tişörtleriniz hem kullanışlı hem de sade ve şık kıyafetler olarak vazgeçilmezleriniz arasına girecektir.

 

Eğer siz de böyle bir tişörte sahip olmak ve yeni bir tarzla kendinizi göstermek istiyorsanız küçük bir alışverişe, öncesinde de bir araştırmaya ihtiyacınız olacaktır. Kalite ve doğallığından emin olduğunuzda bir fiyat araştırması yaparak en uygun tişörtü alabilirsiniz. Çiftlerin de birlikte giyebileceği Atatürk baskılı tişörtler hem daha ilgi çekici hem de romantik olacaktır.

 

Birine alacağınız hediyeye karar veremediğinizde de bu tişörtlere başvurabilirsiniz. Özellikle sevgilinizle birlikte giyebileceğiniz baskılı tişört modelleriyle karşınızdaki kişiyi oldukça mutlu edebilirsiniz. Bu tişörtler sayesinde hem kendi tarzınıza sahip olur hem de hediye aldığınız kişiyle mükemmel bir uyum yakalarsınız. Bu da ikili ilişkinizi oldukça olumlu etkileyecek bir durumdur. Baskılı tişörtlerle her zaman bir mutluluğa kapı açma şansına sahip olabilirsiniz. Bu sadece doğru kullanmakla mümkün olacaktır.