Baskılı tişört Çeşitleri Tasarımı Örnekleri Fiyatları Siparişi Baskısı 

Baskılı Tişört (T-shirt)

 

Baskılı Tişört (T-shirt)  % 100 Pamuk 30/1 Suprem  Open end

Baskılı Tişört (T-shirt)  105 Gram, 125 Gram ve 145 Gram Alternatif

Baskılı Tişört (T-shirt)  Sıfır Yaka Ve V Yaka Alternatif

Baskılı Tişört (T-shirt)  Karma Renk Taraftar Üretim İmkanı

Baskılı Tişört (T-shirt)  T-Shirt Renk Alternatifleri

Baskılı Tişört (T-shirt)  Beyaz, Kırmızı, Sarı, A.Yeşil, Haki, S.Mavi, Lacivert, Turuncu, Gri Melanj, A.Mavi, Siyah  

Baskılı Tişört (T-shirt)  S – M – L – XL Ve Çocuk Beden Ölçüleri

Serigrafi Baskı, Emprime Baskı, Nakış,  Digital Transfer Ve Şeker Transfer Baskı Alternatifi

Ürünlerimiz stoklu olup, stogu tükenmiş olan ürünlere imalat programı yapılarak gün verilir.

 

105 Gram T-Shirt Sadece Beyaz Renk Bulunmaktadır. 

Basklı Tişört Firmaları

Tişörtlere baskı yaparak, bu konudaki ihtiyaçların giderilmesi konusunda hizmet veren tişört baskı firmalarından bir tanesi de Vizyon Baskı firmasıdır. Firma 1988 yılından bu yana baskılı tişört konusunda çalışmalarına devam eden önemli bir firmadır. Bursa’da hizmet veren Vizyon Baskı firmasının hizmetlerini kendi web sitesinde rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Ürünlerinin ve hizmetlerinin hem tanıtımının yapıldığı hem de siparişlerinin alındığı siteyi ihtiyacınız olan her saatte ziyaret edebilirsiniz. Firmanın müşterileri için tanıdıkları çok sayıda fırsat bulunuyor. Bu fırsatların tamamına da internet sitesi sayesinde rahatlıkla ulaşılabilir. Tek renk promosyon Baskılı tişört siparişleri çok ekonomik fiyatlar ile firmanın müşterilerine sunuluyor. Aynı zamanda bu siparişler için verilen sayı ne olursa olsun sipariş veren kişiler ücretsiz kargo olanaklarından da yararlanabilirler.

Tişört baskı firmalarının önemi çok büyük olur, çünkü yapılan baskıların kalitesi, teslim süresi ve fiyat gibi birçok etkenin müşterinin istediği gibi olması gerekir. Tişört baskı firmaları arasında ayrı bir yer bulunan firma bugüne kadar pek çok tanınmış firmaya baskılı tişört hazırlamış ve kullanmalarını sağlamıştır. Baskılı tişört Firmanın internet sitesi üzerinde üretimini yaptıkları tişörtlerin modellerini ve baskı çeşitlerini ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Sitenin kullanıcılara sağladığı avantajlardan bir tanesi de arama motorudur. Sitenin üst kısmında yer alan arama motoru sayesinde firmanın vermiş olduğu hizmetler arasında aradığınız hizmete çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tişört Alırken Kalite Aranır 

            Baskılı tişört Tekstil ürünlerinin yaz aylarında en çok revaçta olanı tişörttür. Baskılı Tişört Erkek veya kadın için üretilen ayrı ayrı modellerinin bulunduğu bu giysinin yaz aylarına özel üretilmesinin nedeni yaz sıcaklıklarının bunalttığı insanları ferah tutacak özelliklerinin bulunmasıdır. Baskılı tişört giyen insanlar sıcaktan daha az etkilenirler. Çünkü tişörtlerin kolları kısa ve kullanılan kumaş da mümkün olduğu kadar terletmeyen ve ince kumaştır. Tişörtleri giyen insanlar hem terlememekte, hem de ferah olarak yaz sıcaklıklarında yaşamlarını sürdürebilmektedir. 

            Baskılı Tişört alırken insanlar özellikle kumaşına ve modeline dikkat etmektedirler. Baskılı Tişört ince havayı geçirgen olması istenir. İnsanlar, tişörtlerin model olarak baskılı, baskısız veya normal tipte olmasına özen gösterin ve baskılı tişört alacaksa daha fazla seçici davranırlar. Çünkü baskılı tişörtlerde tişörtlere basılan renk, işlenen doku veya desen, görsel varsa bu görselin ifade ettiği anlam, yazı içeriyorsa yazının ne anlattığı gibi konular baskılı tişört alan insanların üstünde durduğu konular olmaktadır.

             Baskılı tişört olsun veya normal tişörtler olsun üreticileri için bu tişörtlerin kalitesi son derece önemlidir. Baskılı Tişört Çünkü müşterilerine ulaştırılan tişörtlerin satılması bu kaliteye bağlıdır. Kaliteli tişört kısa sürede satılır ve Baskılı Tişört aynı marka olmasına rağmen bir insanın birkaç farklı modelini dahi almasına neden olur. Baskılı Tişört Ancak eğer tişört kaliteli değilse ve model olarak da insanlara çok farklı bir şey sunmuyorsa o zaman bu tişörtlerin satıcıların elinde kalması büyük olasılıktır.

            Tişörtlerde olması gereken kalite mevcutsa alıcıların kendileri için toptan Baskılı tişört alımı sayılabilecek nicelikte alımlar yapması bile söz konusu olabilmektedir. Küçük veya büyük alıcı olarak tabir edebileceğimiz alıcılar kendileri kullanmak üzere veya satmak üzere beğendikleri tişörtlerden Promosyon Baskılı  tişört alımı yaparak ihtiyaçlarını karşılayacaklardır. 

            Böylelikle kendi kullanımlarını kolaylıkla karşıladıktan sonra kendi işletmelerinde bu tişörtlerden gönül rahatlığı ile satabileceklerdir. Tişörtlerin kumaş kalitesi, tasarımdaki üstün zekâ ve etkileyici, dikkat çekici görüntü alıcıları tişörte çeken ve almaya sevk eden önemli özelliklerdir. Bu özelliklerin tespit edilmesi alıcıları toptan alıma sevk etmektedir. 

            Toptan alım yapan perakendeci satıcılar Baskılı Tişört toptan aldıkları ürünleri kısa sürelerde tüketebilecek olmanın avantajını yaşayacakları için kuşkusuz ve sorunsuz şekilde bu tişörtleri alarak mağazalarında satışa sunmaktadırlar.

 

Tişörtlerde Son Trend Baskılı Modeller 

            Gün geçmiyor ki her şey son halinden farklı bir hal alıyor yeni giyimler moda oluyor ve birçok alanda stil değişimleri oluyor. Özellikle giyim sektörü aldı başını gidiyor niteliğinde. Her gün çıkan yeni modeller, farklı renk ve tarzları ile alıcıların beğenisine sunulmaktadır. 

 Giyimde en çok tercih edilen nelerdir ve en hızlı şık olmanın püf noktaları nelerdir? 

            Giyimde en çok tercih edilen özellikle erkeklerde çok sık rastlanan hızlı giyinip hemen çıkmak için ve şık olmak için nasıl olmalıyım gibi birçok sorunu şu şekilde kombin yapabilirsiniz. Şıklığı ve tarzı bir arada kombinlemek için öncelikle tişört sayınızın fazla olması gerekmektedir. Özellikle baskılı tişört bol miktarda dolabınızda bulunması gerekmektedir. Farklı renklerdeki baskılı tişört modellerinizi renk fark etmeden bir kot pantolonun üzerinde giyerek en hızlı şekilde hazırlanabilirsiniz.

  Giyimde tişörtlere artan talep doğrultusunda satışı yapan firmalar nasıl yol izlemektedirler? 

            Tişörtlerin hem çeşit bakımından fazla olması ve fiyat olarak da herkesin fazla miktarlarda alabileceği aralıklarda olduğu için satışını yapan firmalar genelde toptan tişört almaktadırlar. Toptan aldıkları için kar marjinali oldukça fazladır ve müşterilerine daha ucuz fiyatlarda satabilmektedirler. Tişörtlere artan talep özellikle yaz aylarında daha fazla olmaktadır. 

            Bu nedenle firmalar sıcak aylarda toptan tişört alımlarını daha çok yapmaktadırlar. Tişörtlerin yaz aylarında bebekten başlayarak her yaş aralığında insanın en çok tercih ettiği giyim şekilleridir. Tişörtler çok fazla miktarda modelleri olup en çok tercih edilen modelleri şu şekildedir. Erkeklerde geniş sıfır yaka olanlar, değişik baskılarda olan dar kesim vücuda yapışan modeller, üç boyutlu görünüme sahip olanlar, ışıkta renk değiştiren modeller erkeklerde en çok tercih edilen tişörtlerdir.

 

            Bayanlarda ise çizgi karakterleri basılı olanlar, dantelli süslemeli olanlar, askılı modeller, işlemeli olanlar en çok tercih edilen modellerdir. Daha bunların dışında birçok farklı modelleri mevcut olup tarzınıza göre seçme şansınız bulunmaktadır.

Baskılı tişört t shirt Çeşitlerimiz

baskılı tişört ,baskılı tişört, promosyon baskılı tişört, kısa kollu baskılı tişört, uzun kollu baskılı tişört, polyester baskılı tişört, v yaka baskılı tişört, bisiklet yaka baskılı tişört, kışlık baskılı tişört, yazlık baskılı tişört, firma tişörtü, t-shirt baskılı, baskılı t- shirt, bursa baskılı t-shirt, istanbul baskılı tişört, ankara baskılı tişört, izmir baskılı t-shirt, izmir baskılı tişört, adana baskılı tişört, van baskılı tişört, adana baskılı tişört, mersin baskılı tişört, bilecik baskılı tişört, bolu baskılı tişört, toptan baskılı tişört, antalya baskılı tişört, aydın baskılı tişört, denizli baskılı tişört, yalova baskılı tişört, kütahya baskılı tişört, eskişehir baskılı tişört, çanakkale baskılı tişört, samsun baskılı tişört,