Promosyon tişört (T-shirt) çeşitleri

Promosyon Tişört

Promosyon tişört (T-shirt)  % 100 Pamuk 30/1 Suprem  Open end

Promosyon tişört (T-shirt) 105 Gram, 125 Gram ve 145 Gram Alternatif

Promosyon tişört (T-shirt) Sıfır Yaka Ve V Yaka Alternatif

Promosyon tişört (T-shirt) Karma Renk Taraftar Kombineli Üretim İmkanı

T-Shirt Renk Alternatifleri

Promosyon tişört (T-shirt) Beyaz, Kırmızı, Sarı, A.Yeşil, Haki, S.Mavi, Lacivert, Turuncu, Gri Melanj, A.Mavi, Siyah  

S – M – L – XL Ve Çocuk Beden Ölçüleri

Promosyon tişört (T-shirt) Serigrafi Baskı, Emprime Baskı, Nakış,  Digital Transfer Ve Şeker Transfer Baskı Alternatifi

Ürünlerimiz stoklu olup, stoğu tükenmiş olan ürünlere imalat programı yapılarak gün verilir.

 

Sıfır Yaka T-Shirt tişört

Yaka kısmı yuvarlak olur. 2 ila 3 cm arası bitmiş ribana kalınlığı vardır. 

V Yaka T-shirt tişört

Yaka kısmı V şeklinde olup kullanılan ribana 2 ila 3 cm arasında değişebilir. Beden ölçüleri yukarıda verilen ölçü tablosu ile aynıdır.

T-Shirt Gramajları

Üretimimiz olan t-shirtlarda 125 gr ile 145 gr olarak iki farklı gramajda üretim yapılmaktadır. 145 Gram kumaş yıkamalara karşı daha dayanıklı ve daha kalın bir kumaştır.

Promosyon T-shirt tişört

Bu gurubumuzda yer alan t-shirt larda kol ve yaka lar ile gövdede kullanılan kumaş renkleri baskınız da yer alan renklere göre kombine edilerek size özel bir üretim haline getirilir. Stoklu olmayan bu ürünler sizlerden gelen taleplere göre programa alınır. Normal t-shirt fiyatlarına göre 0,50 TL lik bir artış olmaktadır. V yaka ve Sıfır yakalarda uygulanabilir.

T-shirt

Pamuk ve polyester gibi malzemelerden üretilen iplik dokunarak kumaş haline getirilir. Ve bu kumaşlardan üretilen üst giyim malzemesidir. Mevsimlere göre kalınlık ve incelik dereceleri olduğu gibi sıfır yaka, polo yaka, yakalı,  veya V yaka gibi seçenekleri mevcuttur. Dokunan kumaşlara istekler doğrultusunda desen yada renk verilebilir. Promosyon t-shirt promosyon sektörünün en önemli ürünlerindendir. 

Promosyon TişörtSon Zamanların En Büyük Moda Trendi Baskılı Tişörtler 

            Prompsyon tişört moda teknolojinin gelişmesi artık çok farklı kıyafetlerin oluşturulmasına imkân sağlıyor. Özellikle son zamanlarda ilgi gören baskılı tişörtler ile sizde istediğiniz zaman istediğiniz şekilde kendi imajını yaratabilirsiniz. Prompsyon tişört İster en sevdiğiniz figürleri, anlamlı bulduğunuz sözleri, sevgiliye açılacak bir itirafı ya da akıllarda kalınması sağlayacak bir evlilik teklifini baskılı tişörtler sayesinde hem farklı bir şekilde hem de kolayca yerine getirebilirsiniz.

 

            Üstelik Prompsyon tişört yaptırmak artık çok daha kolaydır. Sadece belirlediğiniz resmi ya da figürü gerekli adrese gönderim ödemeyi yapıp gönderilecek adres ve fatura adresini belirtmeniz yeterli.

 

            Son zanlarda Promosyon baskılı tişört ile olan moda akımınız sizde fark etmiş olmalısınız. Prompsyon tişört Bir kot bir tişört ile son derece ilgi çeken ve farklı bir imaj yaratmak için sizde hem kendinizi anlatmak hem de ilgi çekmek amaçlı farklı tişörtler bastırabilirsiniz. Prompsyon tişört Bu sadeye kimsede olamayacak tişörtler giyerken kendi özel kreasyonunuzu da yaratmış olursunuz. Bunların yanı sıra sadece kendiniz için değil çevrenizdeki insanlar içinde farklı modeller seçip armağan edebilirsiniz.

 

            Örneğin sevgilinize ya da eşinize önemli ve hatırda kalıcı bir anınızın fotoğrafı basılı bir tişört hediye ederek hem onu mutlu edebilir hem de hatıranızın daha çok hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. Evlilik teklifi etmek ya da güzel bir güne başlatmak için sevgilinizi bu tişörtler ile karşılayabilirsiniz. Hatta eğer son derece fanatik bir şekilde bir takımı tutuyorsanız hem kendiniz hem de sevdikleriniz için takımınızın özel baskılı tişörtlerinden takım yaptırabilirsiniz. Promosyon tişört ile bu daha ekonomik bir şekilde yapılabilirken aynı zamanda çok daha fazla ilgi görebilirsiniz.

 

            Promosyon tişört sadece özel zamanlar ya da insanlar için değil aynı zamanda iş alanınızda da kullanabileceğiniz bir etki yaratmaktadır. Eğer personellerinize ya da yanınızda çalışan kişilere örnek olmak ya da onların bir bütün şekilde çalışmalarını sağlamak istiyorsanız armanız ya da sizi, markanızı anımsatacak bir sloganı baskılı tişörtlerde kullanabilirsiniz. Her renk ve bedende yaptırabileceğiniz bu tişörtleri son derece kaliteli ve ekonomik düzeyde yaptırabilir ve kısa bir zamanda kapınıza getirmelerini de sağlayabilirsiniz.

 

 Promosyon tişört Çeşitleri

 

toptan promosyon tişörtpromosyon tişörtpromosyon baskılı tişört, kısa kollu promosyon tişört, uzun kollu promosyon tişört, polyester promosyon tişört, v yaka promosyon tişört, bisiklet yaka promosyon tişört, kışlık promosyon tişört, yazlık promosyon tişört, promosyon firma tişörtü, promosyon t-shirt baskılı, baskılı promosyon t- shirt, bursa baskılı t-shirt, istanbul promosyon tişört, ankara promosyon tişört, izmir promosyon t-shirt, izmir promosyon tişört, adana promosyon tişört, van promosyon tişört, adana promosyon tişört, mersin promosyon tişört, bilecik promosyon tişört, bolu promosyon tişört, toptanpromosyon tişört, antalya promosyon tişört, aydın promosyon tişört, denizli promosyon tişört, yalova promosyon tişört, kütahya promosyon tişört, eskişehir promosyon tişört, çanakkale promosyon tişört, samsun promosyon tişört, mersin promosyon tişört, manisa promosyon tişört, karabük promosyon tişört,

 

PROMOSYON TİŞÖRTLER

 

            Prompsyon tişört Günümüzde gördüğü ilgi hızla artan baskı tişörtler hem modaya uymak isteyenlerin hem de reklam işiyle uğraşanların, aynı baskıyla bir gruba iş yaptıracakların, kendi tasarımını yapmak isteyenlerin göz bebeği oldu. Özellikle bir takım, reklam veya grup iççin yaptırılacak olan baskılı tişörtler toptan sipariş edilir oldu.

 

            Tabi iş böyle olunca da fiyatlar azalıp avantajlar artmaya başladı. Örneğin 500 tl yi geçen toptan baskılı tişört siparişlerinde pek çok fırsat ürünü ve indirimler veriliyor. % 100 pamuk veya % 98 cotton, % 2 elastan olan bu tişörtler son zamanların en büyük ilgi odaklarından birisi oluyor. Birbirinden farklı yaklaşık 50 çeşit renk ve modeldeki tişörtler alıcıyı oldukça mutlu ediyor.

 

             Promosyon tişört çeşitleri her zaman kalite ve özgünlüğüyle dikkat çekiyor. Toplu halde siparişlerde istenilen renk ve model bulunamadığı takdirde ise alıcının tasarımı ortaya koyuluyor. Kendi tasarımını baskı tişörtlerde kullanmak isteyen kişiler de bunu gayet uygun bir fiyata anlaşarak yapabiliyor. Bir futbol maçı için takıma gereken tişörtler, bir marka, iş yeri, okul, hastane, yurt, yiyecek, içecek vs. için gerekli reklam veya arma, çiftlere özel baskılı tişörtler ve daha pek çok çeşidi kendi zevk ve tarzına göre seçebilirsiniz.

 

            Aynı zamanda kendi tasarladığınız modelin taslağını bırakarak tişörtünüze baskı yaptırabilirsiniz. İstediğiniz bir fotoğraf, yazı, resim gibi şeyler de istediğiniz model ve renkteki tişörte baskı olarak geçirilebilir. Tişörtlerde ise önemli bir unsur olan yaka modeli ( V yaka, yuvarlak yaka, bisiklet yaka ) yine sizin isteğiniz doğrultusunda yapılır. Yakanın türü ve kalitesine göre de fiyatlarda bir takım oynamalar olabilir. Tişörtlerin renk ve modellerine göre yıkanma dereceleri, suyun sıcaklıkları ayarlanmalıdır.

 

            Modellerin baskılarında kullanılan renklendiriciler ise doğal ve sentetik olmalıdır. Bu şekilde olduğuna inandığınız tişörtleri almalı ve o tür tişörtlere para harcamaktan korkmamalısınız. Ayrıca toptan tişört alışverişlerinde fiyat sorunu da pek yaşanmaz çünkü yeterli sayıya ulaşan toptan tişörtlerde gerekli indirimler uygulanır. Bu indirimler yeni fırsatlarla birlikte oldukça avantajlı olabilir. Toplu olmasa bile çiftlere özel baskı tişörtlerde yine sevgililer günü ve yılbaşı gibi özel günlerde oldukça indirimli fiyatlara yaptırılabilir ve alınabilir. Bu fırsatlar da takip edildiği sürece pek çok yeni fırsatla karşılaşabilirsiniz.

 

            Yaklaşık olarak 50 farklı çeşitte ve renkteki tişörtler pek çok seçeneğiyle tarzınıza tarz katmak için sizi bekliyor. Her kesimden insanın, her yaşa, her tarza ve her vücut tipine uygun baskılı tişörtler sayesinde yeni bir tarza uygun bir fiyatla sahip olabilirsiniz. Her baskının karakterinizi yansıtacağı bu tişörtlerle hem şık hem spor bir görünüme kavuşacaksınız. Erkekler ve bayanlar için yeni ve özgün tişört kampanyaları toptan alışverişler için alıcılarını bekliyor.

 

            Promosyon baskılı tişörtler deki kaçmaz fırsatlar toptan alışverişlerde yeni kampanyalar yapmayı sürdürüyor. Tüm bu fırsatlardan ve indirimlerden yararlanarak toptan tişört alışverişlerini güvenli ve indirimli şekilde yapabilirsiniz. Alıverişlerinizde istediğiniz her çeşit ve türdeki tişörtle yaparak pişman olmadan kaliteli bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

            Yeni bir tarz ve kaliteyle birlikte gelen güzel ve şık görünümünüzle girdiğiniz her ortamda ilgileri üzerinize çeker ve ilgi odağı olursunuz. Ayrıca pek çok ortama da bu kıyafetlerle girebilirsiniz. Reklam yapmak için aldığınız tişörtlerle ise her ortama girip çıkabilirsiniz. Hatta daha çok umuma açık alanlarda gezilir ve reklam da amacına ulaşır. Baskı tişörtler için daha pek çok alan ve ortam söylenebilir ve bu tişörtler daha pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.

 

 PROMOSYON ÜRÜN

 

Günümüzde bir çok marka ürünlerini tanıtmak veya ürün satımını artırmak için promosyon ürünlerini alıcılara sunmaktadır. Bu sektörler içerisinde başta gelen ürünler gıda ürünler, oyuncak, giysi ve mutfak eşyalarıdır.

Hiç bitmeyecek sektörlerden olan giyim sektörü günden güne kayda değer bir şekilde artarak çoğalmaktadır. Talebin fazla olması sayesinde arzında fazlalaştığı bu sektörde üreticiler çok değişik tasarımlar elde etmeye başlamışlardır. Tasarımların fazlalaşması ürün rekabetini de beraberinde getirmiştir.

 Bu sebep promosyon ürünler hem ürünü tanıtma hem de markanın reklamı açısından önemli bir yer kaplamaktadır. Giyim sektöründe de yaygınlıkla kullanılan promosyon uygulaması tişörtlerde, pantolonlarda, gömleklerde ve benzeri giyim ürünlerinde uygulanabilmektedir. Promosyon tişört alıcıların almayı en çok talep ettikleri ürünler arasında yer almaktadır.

Bu tip ürünler toptan promosyon üreticileri tarafından da üretilmektedir. Bu sayede maliyeti az bir şekilde alıcılara ulaşmaktadır. Toptan satış, malların perakende satış alanı dışında satılmasıdır. Bu tür ticarette mallar perakende ya da toptan satışla uğraşan işletmelere bunlar üretim amacıyla kullanan işletmelere satılmaktadır.

 Genellikle toptancılık sektöründe satışlar büyük miktarlarda ve ortalama perakende fiyatının oldukça altında fiyatlardan uygulanmaktadır. Toptan tişört promosyon ürün olarak toptan tişört imalatı yapan kuruluşlar; firma, şirket, marka, işyeri tanıtımı amacıyla logoları baskı olarak yapıp firmaya teslim etmektedir. Toptan alınan mallarda teker teker üretimin yanı sıra daha az zarar elde edilmektedir.

Tişörtün bir diğer türü ise baskılı tişörtlerdir. Baskılı tişörtler tişörtün üzerine değişik figürler basılarak yapılması işlemi sonucunda ortaya çıkan ürünlerdir. Birinci aşamada kumaş kasnağa geçirilir ve daha sonra büyük kasnak ile kumaş halkaların arasına sıkıştırılır. Bu aşamada kumaşın gergin olmasına dikkat edilir. İkinci adım ise desenin kumaşa çizilmesidir. Öncelikle kasnak ters çevrilir ve desenin üzerine yerleştirilir.

Sonra ise desen çizilmeye başlanabilir halde gelmektedir. Böylelikle desen kumaşa çizilebilmektedir. Tutkal desenin dışında kalan alanlara iyice sürülür. Tutkal sürme işlemi bittikten sonra ise yaklaşık otuz dakika kadar tutkalın kuruması beklenmektedir. Bir sonraki adımda karton tişört arasına yerleştirilir. Bu sayede boyanın tişörtün arka kısmına geçmesi önlenir.

Daha sonra ise kasnağın çevirip tişörtün üzerine koyulması gerekmektedir. Kasnaktaki kumaşın tişörte temas ettiğinden emin olunması gerekmektedir. Kasnaktaki kumaşın üzerine bir miktar boya dökülür ve fırça yardımıyla boya dağıtılır. Tutkal boya geçirmeyeceğinden boya gelişi güzel sürülebilmektedir. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken unsur boyanın desenlerin iç taraflarına güzelce yedirilmesidir. Boyama işlemi bittikten sonra ise kasnak tişörtün üzerinden kaldırılır ve yaklaşık otuz dakika kadar kurumaya bırakılmaktadır.

 Bir sonraki adım ise tişört üzerindeki baskının ütülenmesidir. Daha önceki aşamalarda tişörtün üzerine konulan karton kaldırılmamalıdır çünkü sıcaklığın da etkisiyle boya arka tarafa geçebilmektedir. Baskının üzerine kâğıt yerleştirilir ve bu şekilde boya ütünün tabanına geçmesi önlenir. Bu aşamadaki ütülene işlemi kâğıt üzerinden yapılır.

Ütüleme işleminden sonra baskı tişörtün üzerine iyice yerleşmiş olmaktadır. Bu uygulamadan sonra ise tişört baskılı bir şekilde satılmaya hazır hale gelmektedir. Toptan tişörtlerde de olduğu gibi toptan baskılı tişört üretimi de sektörde yaygındır. Toptan alınan baskılı tişörtlerde işçilik toptan alınan diğer tişörtlere göre fazla olacağından bir miktar fiyat farkı bulunmaktadır.

Promosyon ürünlerde uygulanan indirimler harcanan bütçe bakımından her zaman teker teker alınan ürünlerin maliyetinden çok daha azdır. Promosyon ürün imalatı yapan birçok firma bulunmaktadır. Toptancılar ise imalat sonrası üretilen ürünleri alarak reklam, ürün tanıtımı amacıyla veya kişiye özel üretilen tişörtleri alıcıya göndermektedirler.