Süblime tişört Çeşitleri Tasarımı Örnekleri Fiyatları Siparişi Baskısı

Sublimasyon Baskı Nedir?

Sublimasyon (sublimation), sözcük anlamı olarak maddenin ısı uygulandığında katı halden aradaki sıvı hali atlayıp gaz haline geçerek baskı yapılacak ürüne geçme halidir. Sublimasyon teknolojisi, baskı kalitesi ve ürün çeşitliliği ile günümüzün en çok tercih edilen dijital transfer baskı sistemidir.Sublimasyon Baskı Nasıl Yapılır?

Sublimasyon baskı yapabilmek için bu sisteme uygun püskürtmeli yazıcı gerekmektedir. Bilgisayar üzerinden hazırlanan görsel yazıcıya gönderilir ve yazıcı püskürtme sayesinde mürekkebi (sublimasyon baskı mürekkebi, sublime boya) transfer kâğıdına aktarılır. Transfer kâğıdı sublimasyon baskıda kullanılan özel bir kâğıttır ve birçok çeşidi vardır. Ürüne göre sublimasyon baskı kağıdı seçilir. Baskı yapılmak istenen sublimasyon ürün üzerine transfer kâğıdı arasında hiç hava kalmayacak şekilde yerleştirilir. Ürüne uygun sublimasyon baskı makinesine uygun sıcaklık ve basınç ile ayarlanarak ürün makineye yerleştirilir ve işlem tamamlanır.

Sonuç olarak hazırlanan görsel kağıda kağıttaki baskı ürüne aktarılır. Baskı yapılacak ürünlerin sublimasyona uygun olması gerekmektedir. Yani ürünün baskı yapılacak alanı polyester ya da polyester kaplama (sır) olması gerekmektedir.

Vizyon baskı olarak Sirkeci'deki yerimizde dilerseniz sublimasyon baskı hakkında bilgi alabilir,
nasıl yapıldığı hakkında eğitim alabilirsiniz.

Sublimasyon Baskıda Kullanılan Malzemeler

-Sublimasyon baskı için üretilen püskürtmeli olarak ifade edilen yazıcı ve mürekkebi
-Transfer baskı kağıdı
-Transfer baskı makinesi
-Sublimasyon baskıya uygun polyester ya da polyester kaplamalı ürün
-Sublimasyon ürün için gerekli ise baskı aparatları Süblime Tişört ler Çocuk Grubu Her Yaş İçin Mevcuttur Yetişkin Süblime Tişörtü de Her Yaş İçin Stoklarımızda Mevcuttur .Ayrıca Kaliteli Süblime Tişörtte stoklarımızda mevcuttur Yetişkinler İçin.

 

   MODERN BASKIDA İDEAL SEÇİM

 

            Teknolojinin hızla gelişmesinden dolayı paralel doğrultuda modernlik kazanarak günümüze ulaşmış olan baskı teknolojisi, yüksek ısı yardımıyla çeşitli objelere desen ve şekil aktarım ve transferini de kolaylaştırmış olmaktadır. Bu doğrultuda; modern baskı yöntemleri dâhilinde karşımıza çıkmakta olan süblimasyon yöntemi, pamuklu ve polyester tişörtlere baskı transferi şeklinde tanımlanabilmektedir.

 

             Bunlara dâhil olarak; ilk aşamalarda yalnızca düz ve beyaz tişörtlere uygulanmakta olan süblime tişört kullanımları, zaman içerisinde siyah tişörtlerde de kullanılan bir yöntem olma özelliği taşır olmaktadır. Bunun yanında; özel süblimasyon mürekkeplerinin kullanılmasıyla birlikte yerine getirilmekte olan yöntemler, tişörtlerin yanı sıra; bayrak, forma ve bez atkı gibi pek çok geniş alanda rahatlıkla uygulanabilmektedir.

 

             Benzer nitelikte; çocuk ve yetişkinler için özel kullanımlar sağlayabilmekte olan süblime tişört modelleri arasında; resimli, çizgi film karakteri baskılı, taraftar forma çeşitli ve espri içerikli pek çok model zenginliği yer almaktadır. Ayrıca; aile ve sevgili hediye seçimleri için de oldukça zengin bir çeşitlilik barındırmakta olan özel tişörtler, arzu edilen renk ve şekil baskısı çeşitliliğine de sahip olmaktadır.

 

            Seçkin tişörtler aynı zamanda; birbirinden özel tarz yansıtmalarında da kolaylıkla tercih edilebilmektedir. Örneğin; rahat bir tasarım olarak karşımıza çıkmakta olan kafatası baskılı, ünlü bir marka ismi baskılı, koşu gömleği baskılı gibi pek çok çeşit tarzların dışa vurulmasında oldukça seçkin kullanım konforu da sağlayabilmektedir. Bu bağlamda; kişiye özel kullanımlar sağlayabildiği gibi iş alanlarında da kullanım yeri edinmiş olan seçkin baskılı tişörtler, her beğeni ve tarza uygun seçenekler taşımaktadır.

 

            Aynı zamanda; kullanılan dijital baskıya uygun olarak belirlenmekte olan süblime tişört fiyatları, kullanılmak istenilen alana göre de değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan; forma ve marka baskılarında, iş yeri ve okul kullanımlarında dijital baskı kullanımına göre fiyat belirlemeleri yapılabilmektedir. Dijital baskı kullanımlarının zengin içerikleri ile birlikte her keseye uygun özel tişört alımları sağlanabilmektedir. Ayrıca; toptan alım avantajları da sağlayabilmekte olan baskılı tişörtler, promosyon indirimleri de taşıyabilmektedir.

 

             Her tarz ve bedene uygun olarak özel olarak tasarlanabilmekte olan tişörtler, kısa ve uzun kollu olarak arzu edilen her mevsimde konforlu ve rahat kullanım avantajları da sağlayabilmektedir. Özellikle, gençlerin ve çocukların modern dünyada oldukça ilgisini çekebilmekte olan modeller, tarzın ve kişiliğin dışa vurulmasında önemli bir sağlayıcı olarak da nitelendirilebilmektedir. Bu bakımdan; yetişkinlerin de büyük oranda ilgisini çekebilmekte olan seçkin baskılar, halı saha forması olarak da uygun bir kullanım sağlayabilmektedir.

 

           Süblime tişörtler  Özel uygulama yöntemleriyle ortaya çıkarılmakta olan baskılı tişörtler, insan ve çevre sağlığına da oldukça uygun kullanım avantajları barındırmaktadır. Arzu edilen tüm renk ve desenler için birbirinden özel kullanımlar da sağlayabilmekte olan modeller, sağlıklı kullanım olanakları sunmaktadır. Bu bağlamda; insan sağlığına zarar vermeyecek biçimde üretilmekte olan tişört modelleri, çevreye zararlı bileşimler de barındırmamaktadır.

 

             Süblime Baskılı Tişört Bunlarla birlikte; erkek, kadın ve çocuklar için ayrı ayrı beden ve desen zenginliği de taşıyabilmekte olan seçkin baskılar, dış dünyaya verilmek istenilen mesajlar için de uygun bir aracı olarak kullanılabilmektedir. Her tarzdan bireyin kendini özgürce yansıtıp dışa vuracağı tişörtler, sağlıklı ve rahat kullanımların en yakın sağlayıcısı olarak karşımıza çıkmaktadır.

(tişört|t-shirt|tshirt}

 

            Ayrıca; askılı, uzun kollu, gömlek biçimli, gündelik yaşamda kullanılabilecek ve organizasyonlara özel olarak kullanılabilecek pek çok çeşitlilik de özel baskılı tişört kullanımları dâhilinde rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Sağlık ve rahat kullanım beklentilerine % 100 cevap verebilme özellikleri de seçkin tişörtlerde yer almaktadır.